UA

Фільтр для пилу «Мікрон меджик» Kirby Sentria

Фільтр для пилу «Мікрон меджик» Kirby Sentria

Чистота у вашому будинку бере початок у пилозбірних мішках-фільтрах «Кірбі», адже саме від їх якості та властивостей головним чином залежить стан житла. Пилові фільтри "Мікрон меджик" - це справжнє диво. Дана технологія дозволяє вловлювати неймовірно високу кількість пилу – близько 99.97%. Аналогів цієї технології немає. Відео про "Мікрон меджик" це наочно демонструє.

Розмір уловлюваних фільтром частинок - 0,03 мікрона. Це просто приголомшливо, повітря у вашому будинку ще ніколи не було таким чистим. Пори фільтра вловлюють навіть такі дрібні частинки, як елементи життєдіяльності пилових кліщів, бактерії, грибки та суперечки. Фільтр "Мікрон меджик" допоможе забезпечити екологічну чистоту вашого будинку. І це не все, фільтр «Мікрон меджик» здатний вловити частинки 0,01 мікрон у розмірі 96%. Це дуже важливо для вашого здоров'я, адже в процесі прибирання приміщення дрібні частинки не потрапляють у повітря повторно, а це значно знижує ймовірність придбання алергії на пилюку всіма членами вашої родини. Особливо важливу роль цей фактор відіграє для людей, які страждають від симптомів алергії на кімнатний пил або хворих на астму. Фільтр «Мікрон меджик» складається із шести шарів, які й обумовлюють його таку високу ефективність. Дані поліпропіленові фільтри належать до міжнародного стандарту НЕРО-11. Крім того, вони мають величезну популярність у господарів домашніх тварин. Адже «Мікрон меджик» не пропускає найдрібніші частинки вовни та повністю утримує всі запахи. Зробіть свій перший усвідомлений крок до екологічної чистоти вашого будинку завдяки використанню системи стандарту НОРО-11 «Мікрон меджик», що фільтрує.

Якщо ви автолюбитель, то вам просто необхідний засіб для виведення плям від масляних плям, який впорається із забрудненнями від мазутів, бензину і багатьох інших подібних плям.