UA

Про компанію 

Компанія KIRBY та пилосос KIRBY Sentria

Прототипом сучасної системи для підтримки чистоти вдома був перший пилосос, випущений компанією KIRBY у 1906 році - KIRBY Sentria. Важко уявити, що продукцією цього бренду користується кілька поколінь, а самій компанії вже понад 100 років.
Політика компанії полягає у тому, що значна частина прибутку йде на розробку та модернізацію їхніх пилососів, а столітній досвід у цій сфері дозволяє створювати такі шедеври, як пилосос KIRBY Sentria.
У світі немає аналогів цій системи, вона випереджає усіх інших виробників на багато кроків. Обирайте чистоту, зручність і безпеку вашого дому, які може забезпечити продукція бренду KIRBY.

Зараз лідерство компанії KIRBY в даному сегменті ринку безумовне. Цей апарат може забезпечити ідеальну гігієнічну чистоту вашого приміщення, а також суттєво знизити вміст алергенів у повітрі. Обирайте продукцію KIRBY - справжніх майстрів своєї справи.
Чим так вражає пилосос KIRBY Sentria? KIRBY - пилосос з надзвичайно потужним двигуном, який встановлено на потужній алюмінієвій рамі, екологічним мішком стандарту НЕРО-11 (фільтрація 99,97%), надзвичайно зручною ручкою, ефективною щіткою з високою потужністю всмоктування, обладнаною турбощіткою з ремінним приводом. Усі ці опції роблять Kirby Sentria дуже вигідною та бажаною покупкою для кожного, хто піклується про здоров'я своєї сім'ї.

Illustration

Потужна система KIRBY Sentria допоможе якісно прибрати в вашій оселі, виконати справжнє хімічне чищення килимів, звільнити ваші меблі та матраци від побутового пилу.
Антиалергенний фільтруючий елемент не дозволить найдрібнішим часточкам потрапити назад у атмосферу дому, адже вони утримуються електростатичним полем пилового мішка. Вас зацікавила домашня система для прибирання KIRBY g10e Sentria? Тоді телефонуйте за номерами на нашому сайті.

Технічні переваги системи KIRBY Sentria

● Універсальний привід пилососа здатний викликати в дію 12 різноманітних додаткових пристроїв та насадок.● Плавний рух агрегата забезпечує унікальний привід "Tech Drive", який значно полегшує процес руху пилососа під час роботи.● Детально продуманий корпус пилососа виготовлений з алюмінію найвищої якості, а його конструкція дозволяє зробити його вагу мінімальною.● Регулятор швидкості обертання забезпечує оптимальну потужність агрегата.

● Двигун оснащений подвійною системою охолодження та очищення, за допомогою двох незалежних крильчаток.● Регулятор педального типу легко дозволить встановити необхідну висоту щітки над підлогою.● KIRBY Sentria оснащений якісними колесами, які не дряпають підлогу та є безшумними у русі.● Регулярне використання пилососа Kirby Sentria для прибирання приміщення позитивно позначиться на атмосфері, а, отже, і на здоров'ї людей, які там проживають.

Система Kirby Sentria оснащена змінними пиловими фільтрами НЕРО-11, які вловлюють часточки розміром 0,003 мікрона в процентному співвідношенні, рівному 96%.

Illustration

Ця система фільтрації повітря діє ефективніше, ніж, наприклад, водяний фільтр системи фільтрації типу "Циклон".
Наукові дослідження довели, що повітря, змішане з пилом, не поглинається водою, а просто виходить незмінним. Пилосос KIRBY - рішення всіх ваших проблем з прибиранням вдома.
Якщо вас зацікавила унікальна система для догляду за домом KIRBY Sentria, то інтернет-магазин myKIRBY до ваших послуг.

Якщо є певні нюанси, які ви хотіли б уточнити особисто, ви можете отримати кваліфіковану консультацію за номерами телефонів, що представлені на сайті.
Пилосос KIRBY Sentria - це не звичайний пилосос, це пристрій, що здатний виконати близько 40 функцій, корисних для догляду за домом.
Ціна на пилососи Kirby не низька через їхню неперевершену якість та виключно ручну збірку. KIRBY Sentria - лідер у виробництві ручних пилососів. Після початку його використання