UA

Купити пилосос з аквафільтром

Купити пилосос з аквафільтром

Пилососи з аквафільтром, безумовно, зменшать кількість пилу у вас вдома, і на підлозі, і в повітрі, але лише трохи. При цьому вони дуже громіздкі та, зберігаючись у будинку, займають багато місця, що часом зовсім незручно. Якщо ж ви хочете чистоти та свіжості в приміщенні, близькому до ідеалу, але вас не приваблюють громіздкі побутові прилади, зверніть увагу на пилососи Kirby. Пилосос Kirby - не звичайний пилосос, а цілий комплекс пристроїв для прибирання вашого будинку, здатний повністю замінити хімчистку, якому для зберігання потрібно зовсім небагато місця, до всього іншого.

Компанія Kirby вже понад 100 років випускає тільки пилососи та миючі засоби для них, що дозволяють видалити будь-яке забруднення. У цьому їхнього вдосконалення застосовуються нові розробки сучасних учених. Фахівцям компанії вдалося довести так званий пилосос до досконалості, який по праву називається технікою майбутнього.

Його корпус виготовлений з міцного алюмінію, кожна деталь в якому покликана виконувати корисну функцію, всього їх 40. Сама ж конструкція продумана виробником до найдрібніших деталей так, що ви мало того, що швидко наведете ідеальну чистоту у вас вдома, мало того, зробите це з легкістю, навіть не відчувши та найменшої втоми.

На особливу увагу в пилососі Kirby заслуговує система фільтрації повітря Micron Magic Hepa Filtration, що має вісім шарів захисту, що дозволяє утримати й не допустити потрапляння в повітря до 99,97% пилу. При цьому повітря може вільно циркулювати через тканину, що дозволяє не зменшувати його потужності.

Крім цього, пилососи Kirby мають потужний двигун, який часто порівнюється з двигуном мотоцикла Harley-Davidson, що зайвий раз підтверджує його потужність. Також він має висувну щітку з регульованою високою силою всмоктування, з безліччю насадок і оснащену ліхтариком на її корпусі для вашої зручності, щоб у вас була можливість дістатися не тільки в місця вашого будинку, що важко досягаються, але і найтемніші, під диваном, наприклад.

Маючи величезну потужність всмоктування, до п'ятдесяти сантиметрів, пилосос дозволить не тільки ідеально очистити килими, але і ваші м'які меблі, назавжди позбавивши вас від пилу та пилових кліщів. А спеціальні хімічні засоби, розроблені компанією для пилососів Kirby, не тільки дбайливо ставляться до речей, дозволяючи продовжити термін їх експлуатації, а й надовго збережуть їхній свіжий вигляд та чистоту. При цьому компанія гарантує їхню 100% безпеку, що підтверджується сертифікатами.

Мало того, при купівлі пилососа Kirby надається сервісне обслуговування та гарантію терміном до 30 років, що в черговий раз підтверджує повну впевненість як товар, що має безліч сертифікатів перевірки якості, отриманих від 40 організацій.