UA

Система фільтрації Micron Magic Hepa Filtration (Мікрон Меджік ХЕПА)

Система фільтрації Micron Magic Hepa Filtration (Мікрон Меджік ХЕПА)

Що вам відомо про сучасні фільтри пилососів? Швидше за все, небагато, але це не біда. У цьому матеріалі ми детально розгорнемо це питання, щоб ви змогли оцінити фільтрувальний елемент класу НЕРО-11, яким, власне, і оснащена система догляду за будинком Kirby Sentria. Результати експериментів для перевірки продуктивності таких фільтрів були шокуючими! НЕРО-11 уловлює близько 99,97% частинок, що мають розмір до однієї третини мікрона. Тільки уявіть собі, що цей фільтр уловлює практично всі алергени у вашому будинку, і, що важливо, має сильне електростатичне поле оболонки, яке вловлює до 99,5% частинок, що мають розмір до однієї десятої частини мікрона. Цей фільтрувальний елемент легко здатний вловлювати дрібні частинки вовни тварин, квітковий пилок, уламки хітинових панцирів мікроскопічних кліщів та їх екскременти, не кажучи вже про звичайний пил, який має куди більші фракції. Завдяки своїй особливій будові фільтр відмінно пропускає повітря і в той самий час чудово вловлює дрібні частинки пилу.

Micron Magic Hepa Filtration (Мікрон Меджик ХЕПА) – це назва фільтрувального елемента системи для підтримки порядку в будинку «Кірбі Сентрія». Місткість даного фільтрувального елемента становить 7,6 літра. З зовнішнього боку сміттєзбірник оснащений зиппером, виготовленим з нетканої матерії, що має властивості фільтра. Ця частина виконує захисну функцію паперового фільтра, розташованого всередині сміттєзбірника. Ще його призначення - це робота як додатковий фільтрувальний елемент, який утримує дрібний пил і хвороботворні бактерії, які в ній містяться.

Система для прибирання будинку "Кірбі Сентрія" оснащена фільтрувальним елементом Micron Magic Hepa Filtration (Мікрон Меджік ХЕПА). Даний фільтрувальний елемент здатний вловлювати дрібнодисперсний пил (розміром до однієї десятої мікрона) у кількості 99,5%, а більші частинки пилу (одна третя мікрона) фільтри класу НЕРО-11 уловлюють у кількості, що дорівнює 99,97%. В останню категорію потрапляє більшість найнебезпечніших для здоров'я людини алергенів: частинки хітину панцирів мертвих кліщів, квітковий пилок, найдрібніші частинки вовни домашніх улюбленців, екскременти пилових кліщів та багато іншого. Надзвичайно ефективний у плані фільтрації повітря, що виходить, мішок для пилу пилососа «Сентрія» жодною мірою не перешкоджає проходу через нього потоку повітря, що вкрай позитивно позначається на потужності всмоктування. Зовнішня сумка, в якій розміщується паперовий фільтр, виготовлена із багатошарового матеріалу. Система догляду за будинком «Кірбі Сентрія» оснащена восьми рівневою системою фільтрації повітря, але, попри багатошаровість, вона не впливає на силу всмоктування.

Вважалися донедавна ефективними фільтри з водяною системою фільтрації класу «Циклон» зовсім не такі ефективні. Науковими дослідженнями було доведено, що суміш повітря з дрібно дисперсійним пилом не розчиняється у воді, а виходить назовні, піднімаючи небезпечні алергени у повітря на тривалий час.

Уявіть собі повітря у вашому житлі повністю вільним від алергенів, а це особливо важливо, якщо в будинку хтось страждає на бронхіальну астму, адже ці люди на 70% більше схильні до придбання алергії на домашній пил. Особливу небезпеку становить неочищене від алергенів повітря для дітей. Фільтрувальний елемент Micron Magic Hepa Filtration (Мікрон Меджик ХЕПА) по-справжньому очищає повітря, і ви це зможете оцінити вже з перших днів використання універсальної системи для догляду за будинком "Кірбі Сентрія".